Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/arutel5/public_html/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/arutel5/public_html/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
Arutelud • Post a reply

Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Post a reply


This question is a means of identifying and preventing automated submissions.
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :HEAD
BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON
Topic review
   

Expand view Topic review: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 17 Dec 2017 02:39

et siis $19000

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 17 Dec 2017 01:52

projekteerija wrote:/.../Saksa erootikakaupade kett (saksa naislenduri poolt asutatud ja nimeline) on makseraskutes./..../

Berliin on lemmiklinn eurolinnade hulgas, ja selle naislenduri muuseumi sai isegi omal ajal satutud. Aga mis teha kui kogu nett juba oma avalikus osas on nn "twerk" videosid täis, jpm (selle märksõna peale sattusin MGTOW videote isemängivas automaatses jadas)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by projekteerija » 17 Dec 2017 01:35

spl wrote:Täiesti haige, inimesed ongi mõneti haiged ja kommerts on nad haigeks teinud. Miks peab jõulud olema aeg, kus tuleb osta ennast vaeseks ? Parim kingitus, kui oled oma perega ja naudid head sööki ning küünlasära. See kommerts-saast mul tegelt jõulutunde ära rikkunud, tahan et need kiiresti saaks läbi.

FOTOD JA VIDEO | pühade ostuhullus on alanud: kaubanduskeskuste parklad on puupüsti täis, vaba koha leidmiseks kulub pool tundi
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/fotod-ja-video-puhade-ostuhullus-on-alanud-kaubanduskeskuste-parklad-on-puupusti-tais-vaba-koha-leidmiseks-kulub-pool-tundi

See on kohati kahe otsaga nähtus. Ma käisin tegin kas täna ja eile ringi kaubanduses. Nii inimtühjasid poode, kui ma nüüd nägin...pole ma varem kohanud.
Siin on muidugi mõningased vimkad. Ma ei käinud nendes kõige suuremates liiklussõlmedes olevates megapoodides. Kristiine, Rocca, Ülemiste...
Siin Laagri-Pääsküla tsoonis avati uus Selver. Ehk siis niigi juba varem hõredates teistes (toidu)poodides oli eile õhtul äärmuslik vaikus. Liigagi vaikne, et hakkas ebamugav (kui suures poes oled ainus ostja siis ...teatud hetkel muutub asi piinlikuks. Kogu töötajate vägi siis silmanurgas jälgib sind ...ja tõenäoliselt igavusest klatsib-kirub kui oled kuuldeulatusest väljas). Ei jäänud ka midagi teha ...läksin siis seda uut vaatama. :oops: Seal siis ikkagi mõned inimesed olid. Pooltühi parkimismaja kogu poe ulatuses seal all jms. Väiksetel pindadel ärid olid inimtühjad. Suures saalis oli rahvast aga valdavalt tegelesid ekslemisega sest ....midagi ei leinud. Kõik kaubad ei-tea kus. Ostsin siis säilivamad jõulutoidukaubad ära . Soodukaid oli ka piisavalt ahvatlevalt...
Täna siis tööstuskaupade ja ehitustarvete poed. Valisin viimaste osas just neid paremaid...loota oli, et seal on vaikne ja teenindajaid piisavalt. Nii oligi. :)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by projekteerija » 17 Dec 2017 01:11

Kas digiajastu on asunud ka euroopa kaubandust lammutama? Selle juhtumi taga võib olla miski muu...aga nii on. Saksa erootikakaupade kett (saksa naislenduri poolt asutatud ja nimeline) on makseraskutes. Väike oma mastaapidelt aga ikkagi börsiettevõte.
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000005491626.html
Põlvkondade vahetus, digiostud, euroopa elanike vananemine, orientatsiooni ja seksuaalsuse muutumine, ühel päeval peavad kõik poed ja ka kuulsamadki firmad oma lõpu ära nägema ...kõik võivad olla põhjuseks. Kui aga pärast aastavahetust hakkab selliseid teateid rohkem tulema, siis ongi koll kohal.
Muuseas (ma ei tea mis kaupasid nad seal müüvad) aga häbelikusega on ka kummalised seosed. Oletame, et hoovaks on digikaubanduse ostusoorituse anonüümsuse eelis. Siis teisest küljest on ju see jama, et kõik mis võrgus...on tegelikult avalik ja just poes ostmine, kui eelistada sularaha võiks olla selliste äride eelis.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 17 Dec 2017 00:12

td wrote:/.../Juhul, kui neil on mingi empaatiavõime ja kaastunne, siis seda tuleb võtta kui positiivset üllatust./.../

jep, ja selle positiivse üllatuse võimalust/võimalikkust tasub (kasvõi alateadlikult) eeldada. Lootus pidi surema kõige viimasena.

M. Gorki vist ütles midagi stiilis et "ära kunagi eelda inimeselt rohkem halba kui head" - sellega on muidugi ka "nii ja naa", nt narkomaanilt ma eeldan eeskätt oma kindlatest soovidest ajendatud suht reflektoorset käitumist ilma eriliste süümekateta. Ja enda vastu aus olles - neid ei tekiks vist ka endal eelmise riskide maandamise käigus. See on nüüd esmapilgul vastuolus varasemaga aga skoop on siin kogu maailmast ka natuke väiksem.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 17 Dec 2017 00:02

mgtow-de YT linkidega käivitunud auto-play jadas tuli vahele päris naljakas lõik
https://www.youtube.com/watch?v=FAVL9j9UbZA&t=1m31s

===============
mina arvasin kogu aeg et "kurva" on lätikeelne, aga tuleb välja et hoopis madjaritel see sõna.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 22:36

pop wrote:Analoogia põhjal (ümberpöördult) vist siis ka ümbritseva eeldatavat suhtumist iseendasse võiks kopeerida ka enda suhtumisele ümbritsevasse.

Või siis lühemalt - ma suhtestun millegiga teadmises et see miski suhtestub kuidagi ka minuga.

Mul hakkab peaaegu häbi.

Aga (enese)haletsemine on minu meelest küll asi, mille peaks endast välja juurima. See on kuskitpidi sugulane ka hüsteeriaga - soov saada reaktsioone ümbritseva(te)lt.
Peab elama teadmisega, et ümbritsevatel pole sooja ega külma. Juhul, kui neil on mingi empaatiavõime ja kaastunne, siis seda tuleb võtta kui positiivset üllatust.
See ei tähenda, et ümbritsevad inimesed pole hoolitsevad - läänes on kl 07.30 - 16.00 (ja ka järgmises vahetuses) terved lasteaiad, vanadekodud ja haiglad hoolitsevaid inimesi täis (sest neile makstakse selle eest). See ei tähenda, et ärakuulaja sügavamalt hooliks.
On olemas emaarmastus, mehe armastus, võibolla mõned liigid armastust veel. Armastus kahtlemata on Looduse imeväärne leiutis, kuid tegelikult on maailm kalgim kui tahame uskuda. Eestlastel on selle kohta ka vanasõna: sõpra tuntakse hädas. Ja seetõttu tuleks eriti hinnata neid, kes on seda armastust meie vastu üles näidanud. Teiste puhul kahjuks peab tõdema, et ei ole võimalik maailma soojaks kütta. Noorena on meile tähtsad seltskonnakaaslased ja karjäär, teatud vanuses peaks aga tulema mõistmine, et kõik muu on ajutine, oma lähedaste inimeste armastus aga on see, mis loeb.

Teiste inimeste suhtes näitame üles viisakust (ja austust), armastuse aga hoiame siiski neile, kes oma tegudega on seda näidanud meie vastu. Kui neid inimesi miskipärast ei ole, siis armastuse pildumine igas suunas on raiskamine - ei tasu loota, et see tuleb samamoodi tagasi. Milleks armastada/austada paelussi jt. parasiite? Milleks näidata rüütellikkust paelussi jt. parasiitide vastu?

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 16 Dec 2017 21:54

td wrote:/.../Vaiko on asjast õigesti aru saanud :)

Olen ka ennast tabanud mõttelt et übermenchliku eetikast ja empaatiast vaba suhtumisega ümbritsevasse oleks elu ehk kõige "õnnelikum" - aga võimalik et ka kõige tühjem. On ju öeldud et lugupidamine ümbritseva vastu saab alguse lugupidamisest iseenda vastu. Analoogia põhjal (ümberpöördult) vist siis ka ümbritseva eeldatavat suhtumist iseendasse võiks kopeerida ka enda suhtumisele ümbritsevasse.

Või siis lühemalt - ma suhtestun millegiga teadmises et see miski suhtestub kuidagi ka minuga.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 16 Dec 2017 21:23

td wrote:kuulake siit: https://youtu.be/ELJk9Mf_Tbw

Mul endal on raske üle 5 min kuulata dialoogi mille taustal mingi kretiin stuudios pidevalt itsitab ja kõkutab nii et dialoogi ennast on raske jälgida.
(Kui keegi soovib kuulata milline on mittenakatav naer siis selle dialoogi taust on ideaalne)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 16 Dec 2017 20:13

Täiesti haige, inimesed ongi mõneti haiged ja kommerts on nad haigeks teinud. Miks peab jõulud olema aeg, kus tuleb osta ennast vaeseks ? Parim kingitus, kui oled oma perega ja naudid head sööki ning küünlasära. See kommerts-saast mul tegelt jõulutunde ära rikkunud, tahan et need kiiresti saaks läbi.

FOTOD JA VIDEO | pühade ostuhullus on alanud: kaubanduskeskuste parklad on puupüsti täis, vaba koha leidmiseks kulub pool tundi
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/fotod-ja-video-puhade-ostuhullus-on-alanud-kaubanduskeskuste-parklad-on-puupusti-tais-vaba-koha-leidmiseks-kulub-pool-tundi

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 19:00

Paljud noorusajal kuuldud laulud tunduvad nüüd naiivsed. Isegi nö. tõsised laulud. Hmmm...
https://www.youtube.com/watch?v=jT0cKjDACIY
https://www.youtube.com/watch?v=cZX8u1eCXzo

Time, flowing like a river
Time, beckoning me
Who knows when we shall meet again
If ever
But time
Keeps flowing like a river
To the sea

Goodbye my love,
Maybe for forever Goodbye my love,
The tide waits for me
Who knows when we shall meet again
If ever
But time
Keeps flowing like a river (on and on)
To the sea, to the sea
Till it's gone forever
Gone forever
Gone forevermore

Goodbye my friends,
Maybe forever
Goodbye my friends,
The stars wait for me
Who knows where we shall meet again
If ever
But time
Keeps flowing like a river (on and on)
To the sea, to the sea
Till it's gone forever
Gone forever Gone forevermore


Vaiko on asjast õigesti aru saanud :)
https://www.youtube.com/watch?v=L-g9ND2UJlA

Maailm ei tunne sinu valu,
Võõras on talle sinu piin


----
Kui kaotad, komistad ja kukud, siis istu korraks, aga siis tõuse püsti, pühi pükstelt tolm ja vaata, kuidas edasi. Mitte keegi ei vaja sinu haledust, kõige vähem sina ise. Elu on võitlus, mida võitma pead - kui oled korra juba siia ellu toodud, siis ei tasu seda raisku lasta, tuleb võtta sellelt niipalju nagu parajasti võimalik on. Me ei tea, mis ootab ees, aga võta tänasest kõik ja püüa õppida olla targem/osavam homme. Kui kaotad, siis maailm läheb ikka omal moel edasi, seetõttu tulekski võidelda ja võita - iseenda pärast.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 17:23

Golddigger läheb esimesele deidile uue mehega, mehele paha üllatusena selgub, et tegelikult on ta kolme lapse üskikema, naine tellib suure koguse (restorani)toitu, et viia toitu koju ka lastele. Mees on pahane, et pidi kinni maksma deidi 4 inimese eest, arvates, et läheb deitima vaid 1 inimesega. Mees tahab osa raha tagasi. Mis sellest kõigest sai, kuulake siit:
https://youtu.be/ELJk9Mf_Tbw

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 16:28

MGTOW teemasse
Back in 1999 I had a girlfriend show me how much power women have. I was moving out of a house we rented together and the relationship was over. The plan was that she would go to work and I'd be gone when she got home. Painless for both of us right? She ended up not going to work that day and stayed home and got drunk... and got in my way of moving out. She tried to wrestle a moving box out of my grip (she was 105lbs and I was 240) so... I let go of the box and of course she went tumbling. I grabbed another box and chuckled my way out to the truck. When I came back in for another load she was on the phone with 911. I spent that night in jail and had to go to Anger Management classes once a week ($50 each time) for the next full year! I lost my job because of it... she destroyed all of my shit in a fit of rage while I was in jail... she walked away after thoroughly *F*ing up my life without so much as a smudge on her conscience.


"You never really know a woman until you meet her in court"


alates 2004.a. Hispaanias:
https://www.youtube.com/watch?v=BywXthg ... e=youtu.be

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 09:04

vaat selline surmajuhtum
https://www.youtube.com/watch?v=NJ7M01jV058

(ei taha mõeldagi, mida see aine teeks paha inimese kätte sattudes)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 06:48

"Take Five" peale hakkasin mõtlema, et mis on minu kõige lemmikumad džässilood (nimekiri pole siiski täielik, kõik ei meenu):

1) Take The A Train
2) In the Mood
3) Round Midnight (klikkige kindlasti!)
4) All The Things You Are
5) Satin Doll
6) Autumn Leaves
7) Monicas Vals (Walz for Debby)
8) How High the Moon
9) One Note Samba (ebatavaline esitus, tasub vaatamist :D )
10) Misty
11) I Fall In Love Too Easily (viimased 2-3 minutit on tore improvisatsioon)
12) The Shadow Of Your Smile (kidramängijatele)
jne.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 05:08

ja siit edasi ühe uue instrumendi juurde, mida "kuulsin" esimest korda:
https://en.wikipedia.org/wiki/Continuum_Fingerboard
(tänases MIDI-maailmas siis pigem 'interface', milllega saab korraga tundlikult muuta mitmeid MIDI parameetreid, mida saab ise valida, see pill ise ju häält ei tee)

Sensors under the playing surface respond to finger position and pressure in three dimensions and provide pitch resolution of one-tenth cent along the length of the scale (the X dimension), allowing essentially continuous pitch control for portamento effects and notes that are not in the chromatic scale, and allowing for the application of vibrato or pitch bend to a note. A software "rounding" feature enables pitch to be quantized to the notes of a traditional equal-tempered scale, just scale or other scale to facilitate in-tune performance, with the amount and duration of the "rounding" controllable in real time.

The Continuum also provides two additional parameters for the sound: it is able to transmit the finger pressure on the board as a MIDI value, as well as the finger's vertical position on the key. These parameters are independently programmable; a standard configuration is where position on the X-Axis (lengthwise) on the instrument corresponds to pitch, position on the Y-Axis (widthwise) corresponds to a timbre shift, and position on the Z-Axis (vertically) corresponds to a change in amplitude. The Continuum is capable of polyphonic performance, with up to 16 simultaneous voices.

Each recent revision has brought more features and sound diversity to the internal synthesizer in the Continuum Fingerboard. As such, the instrument is starting to be both a controller and a stand-alone instrument.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 04:38

sama esitaja, aga hoopis teine žanr, aga väga sürr esitus (kui mõelda, kuidas seda lugu oleme harjunud kuulma)
https://www.youtube.com/watch?v=a2cQ7NYM_Wc

veel üks armastuslaul, seekord Rooma ajast:
https://www.youtube.com/watch?v=bDLfZgTNw1k

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 04:08

siit edasi viis YT mind sellise pilli juurde, vaadake, kui filigraanne keelpill oli kreeklastel :!: :idea: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
https://youtu.be/6adj7Xoo9Us?t=86

siit omakorda sellise 3000 a. vanuse armastuslaulu juurde, lugege kirjeldust video juures!
https://www.youtube.com/watch?v=ntnBuQAvFjA
(ja loomulikult lugege ka laulu sõnu)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 04:00

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 03:44

loomulikult kerkis mul küsimus, et kas 7/4 on ka olemas:
https://youtu.be/TV1dmFUIOac?t=132
Tuleb ka täitsa tuttav ette, seal nimekirjas oli pakutud näiteks:
https://www.youtube.com/watch?v=ErZlGWDEtUE
https://www.youtube.com/watch?v=gVzlCuy--uQ

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 03:20

pop wrote:
td wrote:aga vaat selle ansambli fenomenist pole ma kunagi aru saanud./.../

Siin jään ma veidi eriarvamusele. Ega kõik lood ei saagi ideaalsed olla, ja reeglina on ansamblite algusaegade looming ideid rohkem täis kui hilisem, nt see mõjus omal ajal ilmselt vägagi värskena

õigus jah, selline lugu oli ka :) :!:
mulle meenutab see 5/4 taktimõõdus lugu aastast 1959
https://www.youtube.com/watch?v=vmDDOFXSgAs

sellisel taktimõõdul on täitsa pikk ajalugu, nagu selgub:
https://en.wikipedia.org/wiki/Quintuple_meter#History

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 16 Dec 2017 03:13

pop wrote:tavakõrva jaoks (mitte et mul mingi erikõrv oleks) arvatavasti talumatu müra on selline.
Miskipärast meeldis mulle seda keskkoolis kuulata 4x jutti (kui mitte rohkem), nagu ka mitmeid muid nende varasemaid lugusid (vist mängis oma rolli ka see et klimberdustrennis sai päris kõvasti käidud).

noorena on energia ja emotsioonide ülejääk, võibolla seepärast kuulataksegi intensiivsemat muusikat ja tarbitakse rohkem (põgenemis)aineid

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 16 Dec 2017 00:11

Milleks sellist poolikut pelmeen objekti üldse ehitada ?

Uues Reidi tee projektis kaob Russalka juures mõlemas suunas üks sõidurada
http://www.err.ee/648951/uues-reidi-tee-projektis-kaob-russalka-juures-molemas-suunas-uks-soidurada

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 15 Dec 2017 23:59

tavakõrva jaoks (mitte et mul mingi erikõrv oleks) arvatavasti talumatu müra on selline.
Miskipärast meeldis mulle seda keskkoolis kuulata 4x jutti (kui mitte rohkem), nagu ka mitmeid muid nende varasemaid lugusid (vist mängis oma rolli ka see et klimberdustrennis sai päris kõvasti käidud).

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 15 Dec 2017 23:41

td wrote:aga vaat selle ansambli fenomenist pole ma kunagi aru saanud./.../

Siin jään ma veidi eriarvamusele. Ega kõik lood ei saagi ideaalsed olla, ja reeglina on ansamblite algusaegade looming ideid rohkem täis kui hilisem, nt see mõjus omal ajal ilmselt vägagi värskena (nagu ka ilmselt see ;) ). Aga ega JT koos IA-ga ei olegi mingi süvamuusika ansambel (nagu ei ole seda ka paljud teised).

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by pop » 15 Dec 2017 23:27

td wrote: :lol: :roll: Mis asi see veel on?
https://www.youtube.com/watch?v=q7reSQd3uiA

vist natuke dekadentlikum versioon sellest (no ja ilmselt femiinsem ka)

Aga see naiste versioon on suht haige, mulle ajavad sellised hirmu nahka. Nero lippas kah hundinahas ringi kuna fantaasia sai lihtsalt otsa, neil naistel ilmselt ka.

Üks asi on veel ära proovimata (viskan siin lihtsalt idee õhku), nt kükkis enesekergendamine seljaga (või noh .... ) publiku poole, ja viimase suunas üle õla sarnaseid meeleolukaid laule esitades. Siis oleks vorm ja sisu veidi paremas harmoonias, siin on aga mingid kleidid jm tarbetu atribuutika mis mõjuvad lihtsalt eksitavana - teose mitmekihilise sisu paremal avanemisel.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 15 Dec 2017 22:22

jah, see ei tulnud mul kohe meelde, aga parandasin vea :oops:

Paistab, et oled leidnud seal saarel tõesti endale sobiva keskkonna, kui sellist kidramusa naudid.

Kui nuusutan neid vanu linte, siis tuleb meelde see tunne, kui sai ostetud uus lindikarp, see avatud ja mingi uus lemmikmusa sinna peale lindistatud..... See lõhn on veidike isegi alles seal veel. Olid ajad :)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by r009 » 15 Dec 2017 22:16

td wrote:aga vaat selle ansambli fenomenist pole ma kunagi aru saanud. No lihtsalt ei saanud, kuigi mõned tuttavad kummardasid ja kaifisid. Ainuke lugu, mis mulle nendelt meeldis:
https://www.youtube.com/watch?v=UFyIDfgStOQ
nohh, ja sellel polnud ka väga viga:
https://www.youtube.com/watch?v=z_BtPxZEwiQ

(Aga tagantjärgi on kõik see üks maitsetu tinistamise show, minu meelest)


Ma hindan neilt seda pisut rohkem

https://www.youtube.com/watch?v=z_BtPxZEwiQ

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by r009 » 15 Dec 2017 22:04

Sama vana, pidevalt geniaalne, kuid kogu aeg jääb midagi puudu... või on egot liigselt üle või lihtsalt mingi perfektsionismi vorm..

https://www.youtube.com/watch?v=Ui8f1NbC65g

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 15 Dec 2017 22:03

aga vaat selle ansambli fenomenist pole ma kunagi aru saanud. No lihtsalt ei saanud, kuigi mõned tuttavad kummardasid ja kaifisid. Ainuke lugu, mis mulle nendelt meeldis:
https://www.youtube.com/watch?v=UFyIDfgStOQ
nohh, ja sellel polnud ka väga viga:
https://www.youtube.com/watch?v=z_BtPxZEwiQ

(Aga tagantjärgi on kõik see üks maitsetu tinistamise show, minu meelest)

Top