Keskerakonna spämm

Post a reply


This question is a means of identifying and preventing automated submissions.

BBCode is OFF
Smilies are OFF
Topic review
   

Expand view Topic review: Keskerakonna spämm

Re: Keskerakonna spämm

Post by dt » 20 Oct 2010 13:39

Keskerakond arvas:


Väga jõhker suhtumine siin foorumis. Kui teie vaadetega alternatiivsed vaated on väljakannatamatud siis ei ole midagi teha. Kiruge aga valitsust edasi ja tsenseerige kõikke, mis sellega ei ühti.

Siin ei olegi võimalik teemat arendada, selle asemel elimineeritakse sind koha nii nagu ühes õiges Julgeolukiriigis alternatiivinfoga tehakse.

Küsimus laiale ringile, kas Reform ja IRL saaksid siin samasuguse 2võrdse" kohtlemise osaliseks ?

Re: Keskerakonna spämm

Post by dt » 20 Oct 2010 11:36

[quote="spl"]Selles mõttes proovi foorumiga üheks saada, sest teised foorumlased juba suht pahaseks saanud. Üheks saamime ei tähenda, et pead noogutama meie maailmapildi järgi, aga lihtsalt ürita kesknädala maailmapildist eemale saada, sest seal samapalju tõde, kui mustlase müügijutus.
[/quote]

Sellesse teemasse sobib hästi:

[b]Eesti kukkus ajakirjandusvabaduse indeksis kolm kohta[/b]
http://www.postimees.ee/?id=329160

Seda ma tean juba ammu, et Keskerakonna suhtes on inimestel väga palju eelarvamusi ja negatiivseid hoiakuid. Sellepärast olengi sellise kasutajanimega, kuna püüda näidata, et Keskerakond ei ole nii halb nagu laimajad kooris laualavad ja tegelikkuses on Keskerakonnal palju inimeste elu kergendavaid positiivseid ettepanekuid, millest meedia ei taha kirjutada.

Naljakas on vaadata, kuidas tihti rünnatakse kasutajanime, mitte aga sõnumit ennast. Vahetult on tunnetatav, kuidas inimesed filtreerivad ja sildistavad kogu infot, mis kannab Keskerakonna logo.

Tegelikkuses on keskerakond ainus alternatiiv praegusele kaudsete maksude tõstmise ja tarbimise liigmaksustamise poliitikale, mille koormuse kannavad just kesklass ja madalapalgalised. Keskerakond on paljude arvates halb, [b]kuna eesmärgiks on maksustada sissetulekud, mitte tarbimist[/b].

Vahetult jääb mulje, et rahvale meeldibki selline tarbimise liigmaksustamise ja hinnatõusu poliitika, mille tulemuseks on vaene ja kallis kesklassita maa.

Keskerakonna spämm

Post by dt » 20 Oct 2010 09:51

Edaspidi hakkavad Keskerakonna-nimelised positused olema siin. Vähemalt niikaua, kuni td on selle foorumi moderaator.

Järgneb Keskerakonna teada-anne:


Ma arvan et kustutamise probleemiks oli just see artikkel, mis paljastab hinnatõusuga seotud meediamanipulatsiooni. See on info, mida tõesti ei tohi avalikkus teada ja võib ülitugevalt ärritada. Ei mahu kuidagi õigesse "sisutühja" maailmapilti.

[b]Savisaar: Elektri hinna tõstmise ähvardus oligi vaid lavastus[/b]
http://www.kesknadal.ee/est/g2/uudised?id=15498
[i]Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ennustas septembri lõpul tehtud avalduses, et valitsuse ja Eesti Energia avalik vaidlus elektrihinna üle on vaid lavastus ning peagi teatab Eesti Energia, et loobub elektri hinna tõstmisest, mis järel peaminister ja majandusminister püüavad võidu näidata, et tegemist on nende töövõiduga.[/i]

Top