Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 12 Jun 2021 05:57

Siin on muidugi hunnik pisiasju. Kelle käes siis nüüd seal kontroll on. Kas US kantimisvaaladel või Hiina-Korea kaevuritel või tumedatel nihverdajatel jne. Uued tugevad tegijaid pidid olema ka araablased selles valdkonnas (no pagan, et taba seal seda geniaaalsuse koefitsenti) Ma pole liiga palju selles maailmas isklike tuttavaid saanud, kui need vähesed tipud keda tean tunduvad end kutsuvat anarhilisteks aristokraatideks jne., siis sisuliselt kas oleme saanud esimese maailma müstilise valitususega riigi. Mu enda kaaslanna on üle tuhande aasta ajalooga perekonnast keda on koraanis mainitud, kuigi nad on taoistid ja nende sugulaskonnas on igasugused mantrad ja diagrammid ja muu selline igal sammul igapäevane. Olgu kuidas on, uskumise asi, kuid kui sõidan aeg ajal öösel Teide tippu, siis mulle on see ääretult ilus ja ergastav, tema aga hakkab füüsiliselt üle kere värisema ja see kuidas käib selles väikeses üliharmoonilises kehas siis energia jaotamine ja suunamine on täiesti minu mõistusele haaramatu. Aga tulemuseks on matemaatilised lahendused mille eest US valitsus maksab hästi kui kübeerturve tippspetsialistile, palun ärge küsige mult enam sellest rohkem, ma ainult näen ja tajun seda...
Ma ise tahaks muidugi väga näha selle Salvadori eksperimendi lõppu, kas siis programeerijate paradiis või siis tõmmatakse üks riik rahast nii kuivale et hale vaatata. Sisuliselt mida ta siis vastu saab. BC on minu arvates igand ja tehniliselt suht pask krüpto. Riigil saavad olema kitsalt kontrollitud salvestatud energia ressursid mida saab edasi jagada vaid hea usu alusel, energia taasesitus on puhtalt vaimne. Sõjaliselt suht sitt lahendus, tavalise revolvri võrdluses, aga häkkerite armee aga ei tohiks olla ajalooliselt nõrgem kui sveitsi eliitvägedest palgamõrvarite grupid, kes tekitasid vajaliku tasakaalu ja kokkuvõtteliselt pole seal mägedes asi ju sugugi halb, ajalugu on alati andestanud võitjatele. Kuid vajaliku massi kontrollimise võimalust Salvadoris nüüd küll ei näe, lihtsalt viisakas katus kõikvõimalikele tüüpidele, tehniliselt neist üle olla suudaks vaid siiski kvantarvuti tootja.
Täna jääks antud eksperimendis oma äriplaani juurde, päike krüptoks, kohvi asemele ja siis vaataks kelle silmades rohkem sära on. Aga anarhia jõudu ei tohi kunagi alahinnata, seda saad sa ka vist Ukraina kogemuste taustal öelda, eks näeme, mulle meeldivad huvitavad asjad...
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 12 Jun 2021 08:49

Prahas avati esimene kullaaparaat -- ilmselt siis sularaha aparaadid hääbuvad?

The First Physical Gold ATM Opens in Prague, Czech Republic

https://goldseek.com/article/first-phys ... h-republic
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 12 Jun 2021 08:51

Nad kõik räägivad mingist müstilisest Basel III-st juuni lõpus. Midagi toimub metallidega.

Alasdair Macleod: Will Basel III end paper gold & silver markets
https://www.youtube.com/watch?v=xsFxeTUvdvQ
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 12 Jun 2021 10:24

hh wrote:Nad kõik räägivad mingist müstilisest Basel III-st juuni lõpus. Midagi toimub metallidega.
Alasdair Macleod: Will Basel III end paper gold & silver markets
https://www.youtube.com/watch?v=xsFxeTUvdvQ

Müstilist pole midagi. Mulle meenub lugu viiest pimedast brahmaanist kes katsusid elevanti (jalga, külge, saba, lonti jne) ja iggaühel oli hiljem oma lugu milline elevant on (nagu sammas, sein, köis, jäme liaan jne). Juutuubis ilmuvadki lood "sambast", "seinast", "köiest" jne.
Lihtsam on lugeda otse asjast, nt see:
https://bankingschool.co.in/risk-manage ... basel-iii/

Mul endal on tunne et peam. point on sundida seda laialikülvatud raha suunama lõppkokkuvõttes pankade omakapitali, ja mitte keerutama seda dividendidesse (erinevate skeemide abil).

Aga kullast - Basel II ajal oli see nn "Tier III" vara mille RWA oli 50%, nüüd on see "Tier I" ja RWA on 100% (RWA - "riskiga-kaalutud(korrutatud)-varad"). Ehk siis kulla "kasulikkus" omakapitali normatiivide täitmisel muutub kahekordseks (ja kulla hinda see kindlasti toetab). Võidavad muidugi need kel kõige rohkem füüsilist kulda (selle väärtus normatiivses kapitalis kahekordistub).
===================
Muuseas Rootsi on Baseli komitee ajalooline liige, juba siis kui (väga elitaarsete) toolide arv oli piiratud 7-ga (ja Rootsi keskpank ise on maailma vanim). Nüüd on liikmeid 45 (huvitava kokkusattumuse tõttu just peale 2008/9 kriisi ;) )
https://www.bis.org/bcbs/membership.htm
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Rr009 » 12 Jun 2021 14:52

Kulla mõte suureneb, aga see on nii ette teada, et sisse arvutatud juba... Samas inflatsioon mis on kõrgem välja jagatud laenudest pole arvutatud ja see peaks olema sisulise pauk...
Rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 12 Jun 2021 19:14

Ja see ülemaailmne min 15% tulumaks on ka igale poole sisse arvutamata jama ja see läheb kellegi kraesse, kas tarbija maksab kinni või infleeritakse ära.

Mul hakkab täiesti tunduma, et kõrge laenukoormusega riigid võivad täiesti plussis olla selle aasta lõpuks, näiteks keskpank võiks teha neile pakkumise, et ostab odava intressiga laenu kallimalt tagasi, sest muidu saab pidevalt kahjumit.. Tänapäeval kõlab nagu korralik äri juba, sisuliselt ajalooline absurd, aga enne me lihtsalt ei teadnud seda sest ilus oli ju...
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby teretere » 13 Jun 2021 15:58

US peab hakkama loomingulisemalt lähenema koriseva kõhu probleemile.
https://scitechdaily.com/long-term-drou ... e-parched/

Dr. Ye Tao räägib MEER:ReflEction projekist alates 4 minutist, 37 minutist vastab küsimustele.
https://www.youtube.com/watch?v=34y17wz1ij0
teretere
 


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 13 Jun 2021 22:34


Kebre-Jeesus ei ütle omast peast/omal valikul avalikes esinemistes mitte ainsatki silpi. Varem sai mainitud diplomaatia paabulinnumängude tehnikat, ja asi ilmselt selles et Hiinale ei panusta väga suurelt ka enam muu maailm - seega Kebre-Jeesusel "avanebki võimalus" avaldada ka "senistest erinevaid" seisukohti.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 14 Jun 2021 09:20

meenub Brežnev ...
https://notthebee.com/article/please-en ... y-his-wife

sellistel puhkudel kerkib küsimus, et kes tegelikult juhib riiki
tagantjärele võib ju arutleda, et miks ei tehtud riigipööret Brežnevi ajal - aga seda ju polnudki tarvis, sest riiki juhtides sai jääda anonüümseks, see oli lisaboonuseks
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 14 Jun 2021 11:55

spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 14 Jun 2021 18:18

td wrote:meenub Brežnev ...
sellistel puhkudel kerkib küsimus, et kes tegelikult juhib riiki


Vastuseks vali üks kahest: kas mustad või valged?

Internetis liigub igasugu muinasjutte: et G7 suurriikide kohtumine toimus virtuaalses reaalsuses, mitte päriselt, ja hr Presidenti mängis James Woods. (Neid näitlejaid olla tal rohkemgi, aga seekord siis JW).

Nii et J.B. naine pidi siis kogu aeg teesklema, et seisab oma mehe kõrval? Hmmm :!:

Ja muinasjutte liigub rohkemgi, just lugesin, et Princess Diana lubas tagasi tulla, sest ta polevatki surnud, nii nagu Ameerikas Kennedy poeg.

Veel lugesin muinasjuttu, et Venemaal olla juba kvant-finants-süsteem (Tesla tehnoloogia põhine) -- ehk siis enne Ameerikat ja Euroopat ja üldse enne kõiki teisi maid. Kas see on võimalik? Kas saab kontrollida? Nägin videot, kuidas Moskvas tüdruk sisenes poodi, registreeris end (?), lihtsalt võttis midagi ja väljus. Õigeusu papid olid sõna võtnud, et hoiatus-hoiatus-hoiatus sellise tehnoloogia eest :?:
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby teretere » 14 Jun 2021 20:07

Ööülikool. Aveliina Helm ja Kaupo Palo "Dialoogis: Bioloog ja füüsik"
https://vikerraadio.err.ee/1608229458/o ... -ja-fuusik
teretere
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 15 Jun 2021 01:25

hh wrote:/.../ja hr Presidenti mängis James Woods. (Neid näitlejaid olla tal rohkemgi, aga seekord siis JW).
Nii et J.B. naine pidi siis kogu aeg teesklema, et seisab oma mehe kõrval? Hmmm :!:

seda ma isegi usun, mul on ka Bidenist kollektsioon valimiseelsetest lingvistilistest shedöövritest - seega ei imestaks (ja selles vanuses aastaga inimene teravamaks tagasi ei lähe

hh wrote:et Princess Diana lubas tagasi tulla, sest ta polevatki surnud...
... et Venemaal olla juba kvant-finants-süsteem (Tesla tehnoloogia põhine) -- ehk siis enne Ameerikat ja Euroopat ja üldse enne kõiki teisi maid. Kas see on võimalik? Kas saab kontrollida? Nägin videot, kuidas Moskvas tüdruk sisenes poodi, registreeris end (?), lihtsalt võttis midagi ja väljus.

Dianat pigem ei kommenteeriks (ja ka Elvis on vist praeguseks loomulikku surma surnud), aga see Vene Kvant Systeeeeem on pigem triipkoodi raadio teel skännimine mis kontolt otse maha arvestatakse. Ma ei oleks vastu kui meil oleks sama - korjan poest mida vajan ja lihtsal väljun vajalikuga autosse (ilma kassapidajaga suhtlemata, see amet ei ole inimese jaoks (soovitan stseeni "Sügisball" filmist kus peategelane proovib kassapidajana kätt)).

Ära neid kvant-jutte väga tõsiselt võta. Mulle endale tekitas põnevust (noh, mingil määral) põlle-kellumeeste maailm - seni kuni ühega lihtsalt lähemalt tuttavaks sain (ja seltskond otsib lihtsalt mingit sorti valgustust ja enda paremaks muutmist, ja seda on nö mugavam teha siis kui ei segata (sestap ka väga ei pasundata tegemistest)). Mittepasundamisest on muidugi ka vastupidiseid (vastupidise sisuga) näited, nt vere/plasma/tüvirakkude/kudede ülekandmine/siirdamine (kolmanda maailma) lastelt, suur poliitika kui selline (me näeme selle pinnavirvendust), jms.

Aga viimastest lihtsalt ei oska juutuuberid mingit loogilist narratiivi kokku panna.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 15 Jun 2021 06:43

pop wrote:
hh wrote:/.../ja hr Presidenti mängis James Woods. (Neid näitlejaid olla tal rohkemgi, aga seekord siis JW).
Nii et J.B. naine pidi siis kogu aeg teesklema, et seisab oma mehe kõrval? Hmmm :!:

seda ma isegi usun, mul on ka Bidenist kollektsioon valimiseelsetest lingvistilistest shedöövritest - seega ei imestaks (ja selles vanuses aastaga inimene teravamaks tagasi ei lähe


Siin on olemas selline tore moment nagu aususepuhangud. Peaks hakkama toimuma enne lõppu. Müügimeeste maailma üks suurimaid hirme, sest neil on alati käsk sisu võimalikult palju varjata enne kui asi on müüdud. Aga vaid sisust rääkides tekib tegelik väärtus. Kuigi kui nüüd väga aus olla, siis ega ma nüüd liiga palju ka ei looda...

hh wrote:et Princess Diana lubas tagasi tulla, sest ta polevatki surnud...
... et Venemaal olla juba kvant-finants-süsteem (Tesla tehnoloogia põhine) -- ehk siis enne Ameerikat ja Euroopat ja üldse enne kõiki teisi maid. Kas see on võimalik? Kas saab kontrollida? Nägin videot, kuidas Moskvas tüdruk sisenes poodi, registreeris end (?), lihtsalt võttis midagi ja väljus.

Dianat pigem ei kommenteeriks (ja ka Elvis on vist praeguseks loomulikku surma surnud), aga see Vene Kvant Systeeeeem on pigem triipkoodi raadio teel skännimine mis kontolt otse maha arvestatakse. Ma ei oleks vastu kui meil oleks sama - korjan poest mida vajan ja lihtsal väljun vajalikuga autosse (ilma kassapidajaga suhtlemata, see amet ei ole inimese jaoks (soovitan stseeni "Sügisball" filmist kus peategelane proovib kassapidajana kätt)).

Ära neid kvant-jutte väga tõsiselt võta. Mulle endale tekitas põnevust (noh, mingil määral) põlle-kellumeeste maailm - seni kuni ühega lihtsalt lähemalt tuttavaks sain (ja seltskond otsib lihtsalt mingit sorti valgustust ja enda paremaks muutmist, ja seda on nö mugavam teha siis kui ei segata (sestap ka väga ei pasundata tegemistest)). Mittepasundamisest on muidugi ka vastupidiseid (vastupidise sisuga) näited, nt vere/plasma/tüvirakkude/kudede ülekandmine/siirdamine (kolmanda maailma) lastelt, suur poliitika kui selline (me näeme selle pinnavirvendust), jms.

Aga viimastest lihtsalt ei oska juutuuberid mingit loogilist narratiivi kokku panna.[/quote]

See vanade iidolite tagai tulek on parajalt jube, eriti siin, kus igas 5-s baaris mingi rõve Elvis või Elton on taassündinud. No pole selles sõnnikus elu, ma rääkisin ka taimedega ja nad olid nõus....
See vene kvantsüsteem on muidugi natukene nali, kuigi Euthreum on paremini üles ehitatud kui BC. Aga Venemaa ainukene väärtus on siiski see, et tegemist on täna ühe ainulaadse sõltumatu süsteemiga. Lonkab küll päris mitmest kohast, kuid tootmine edeneb, kokkuvõttes süsteem paraneb, propaganda on küll häiriv, kuid sisulist väärtust loovad nad kordades rohkem kui meie foobid tunnistada julgevad. Ja ka varastatakse seal mahuliselt vähem kui Londonis või US-s ja laipu jätavad nad ka vähem maha kui meie liitlased... Aga eks aeg näitab, tipptasemel jäävad nad usinalt alla, kuigi sama raha eest teevad väga palju asju sisukamalt kui meie.
Põllemeeste mõju muidu Eestis alahinnata ei tohiks, siiski väga palju tippe on vähem või rohkem sellega seotud, ma ise tean kümmetkonda neist ja tegelikult seadused on neile leebemad kui meile ja suur asi sõltub just peenest lihvist. Aga võim on siiski massi teooria ja kes massi loob ja haldab, see on ilma igasuguse salatsemiseta tegija. Täiesti tipus ei saa mingeid uimaseid ajalooliseid rituaale kasutada, pole lihtsalt aega, võin ka muidugi eksida.

Aga niipalju kvandist küll, et mind ennast väga huvitab kui palju saab maailm inimlikusest mööda vaadata. Täna on turud väga hullult tuimalt arvutatud, inimese osa väärtusloomes on minu arvates selgelt vähenev, sest ainult keskpanga papp huvitab veel kedagi tõsisemat tegijat. Valemid söödetakse ette ja nende alusel kujuneb siis kohanemisereaktsioon, mitte liigirikas elukeskkond. Kõik on nagu viisakas, kuid mulle tundub elutu, kuid Muski pooltõdesid jäädakse veel aastaid kuulama rohkem kui ausa tegija pihtimust, sest kassavoog on uus jumal. Eks ma ise süvendan sõltumatust ja kohanen nende kiiksuvendadega, kuid ma ei saa täna isegi aru missugune peaks toimiv alternatiiv olema, rääkimata selle ülesse ehitamisest
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 15 Jun 2021 08:17

Nii. Veel huvitavaid artikleid, mille peale ei oska kohe midagi kosta.

IT’S OFFICIAL – Official Data shows more people have died because of the Covid Vaccines in 6 months than people who have died of Covid-19 in 15 months
https://dailyexpose.co.uk/2021/06/12/of ... 15-months/
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby teretere » 15 Jun 2021 08:51

See vanade iidolite tagai tulek on parajalt jube, eriti siin, kus igas 5-s baaris mingi rõve Elvis või Elton on taassündinud. No pole selles sõnnikus elu, ma rääkisin ka taimedega ja nad olid nõus....
See vene kvantsüsteem on muidugi natukene nali, kuigi Euthreum on paremini üles ehitatud kui BC. Aga Venemaa ainukene väärtus on siiski see, et tegemist on täna ühe ainulaadse sõltumatu süsteemiga. Lonkab küll päris mitmest kohast, kuid tootmine edeneb, kokkuvõttes süsteem paraneb, propaganda on küll häiriv, kuid sisulist väärtust loovad nad kordades rohkem kui meie foobid tunnistada julgevad. Ja ka varastatakse seal mahuliselt vähem kui Londonis või US-s ja laipu jätavad nad ka vähem maha kui meie liitlased... Aga eks aeg näitab, tipptasemel jäävad nad usinalt alla, kuigi sama raha eest teevad väga palju asju sisukamalt kui meie.
Põllemeeste mõju muidu Eestis alahinnata ei tohiks, siiski väga palju tippe on vähem või rohkem sellega seotud, ma ise tean kümmetkonda neist ja tegelikult seadused on neile leebemad kui meile ja suur asi sõltub just peenest lihvist. Aga võim on siiski massi teooria ja kes massi loob ja haldab, see on ilma igasuguse salatsemiseta tegija. Täiesti tipus ei saa mingeid uimaseid ajalooliseid rituaale kasutada, pole lihtsalt aega, võin ka muidugi eksida.

Aga niipalju kvandist küll, et mind ennast väga huvitab kui palju saab maailm inimlikusest mööda vaadata. Täna on turud väga hullult tuimalt arvutatud, inimese osa väärtusloomes on minu arvates selgelt vähenev, sest ainult keskpanga papp huvitab veel kedagi tõsisemat tegijat. Valemid söödetakse ette ja nende alusel kujuneb siis kohanemisereaktsioon, mitte liigirikas elukeskkond. Kõik on nagu viisakas, kuid mulle tundub elutu, kuid Muski pooltõdesid jäädakse veel aastaid kuulama rohkem kui ausa tegija pihtimust, sest kassavoog on uus jumal. Eks ma ise süvendan sõltumatust ja kohanen nende kiiksuvendadega, kuid ma ei saa täna isegi aru missugune peaks toimiv alternatiiv olema, rääkimata selle ülesse ehitamisest[/quote]

Järje peale aitab ehk arusaamine https://et.wikipedia.org/wiki/Komplekss%C3%BCsteem.
Veel sirgema vao saab ajada, kui jõuda veendumusele, et homo sapiens pole kunagi teadlikult tsivilisatsioone ehitanud.
Toimunud on lihtsalt kohanemine oludega. https://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sots ... ab-tulles/
-------------------------
Collapse of Complex Societies by Dr. Joseph Tainter (1 of 7) https://www.youtube.com/watch?v=ddmQhIiVM48
teretere
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 15 Jun 2021 09:33

hh wrote:Nii. Veel huvitavaid artikleid, mille peale ei oska kohe midagi kosta.
IT’S OFFICIAL – Official Data shows more people have died because of the Covid Vaccines in 6 months than people who have died of Covid-19 in 15 months
https://dailyexpose.co.uk/2021/06/12/of ... 15-months/

Ma vaatasin ja ei saanud aru miks peab Inglismaa väärtust X võrdlema Shotimaa väärtusega Y (ja kumbki ei ole võrrldav suhtarv). Ja miks on vaja panna "FOI reference" (eeldan et Freedom Of Information) fotona ?
Leidsin lõpuks ka teabenõude (lehekülg on ametlik) https://www.gov.scot/publications/foi-202100160626/

Aitan natuke debunkida:
Tsiteerime ametlikku FOI kodulehte (ülemine link):
Response:
"The answer to your question is 596 deaths involving COVID-19 has been registered where there was no pre-existing medical condition between March 2020 and January 2021 (including)."

Ja kuidas viitavad sellele vandenõulased ? Aga nii:
"That number stood at 596". (Olles eelnevalt serveerinud otsitavat numbrit ehk "that number" sellises soustis:)
"But if we forget the number of Covid deaths seen in England and just look at Scotland, the number of people to have died due to the Covid vaccine in 6 months is almost seven times the number of people who have died of Covid-19 in Scotland in 11 months. "

Ehk siis Shoti koroonasurmadele viidates ei maini vandenõulased mitte sõnagagi kitsendust "where there was no pre-existing medical condition". (meil ju surid (nagu Shotimaalgi) põhiosas vanurid, kelle kaasnes ka muu haigus)

=======================
Seega - selle vandenõu-artikli sisu on (pardon my french) TÄIELIK PASK, ja selle peale ei tasu oma aega raisata ja ise ennast tõest kaugemale lasta viia (ja mul on hea meel et ma peale natukese aja kulutamist sain piisava tõestuse et see viidatud artikkel tõe mõttes puhas pask tõepoolest on.

See artikklel ei küüni isegi selle tõe tasemeni (mis tehniliselt on tõde küll) mida kunagi lennuki ajakirjas sigarireklaamist lugesin, et "on tõestatud et inimesed kes suitsetavad aeg-ajalt sigareid elavad keskmiselt kauem kui need kes sigareid ei suitseta"
Ehk siis sama väärtusga väide kui "inimesed kes elavad isiklikus chateau's elavad keskmiselt kauem kui need kes isiklikus chateau-s ei ela". Või siis "need kes mängivad ratsa-polo võrreldes nendega kes ratsa-polo ei mängi". Või siis otse "need kes on miljardärid, võrreldes nendega kes teenivad alla 1000 EUR kuus".
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 15 Jun 2021 10:21

Huvitav, miks siis andmed on salastatud, kui seal pole midagi varjata?
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 15 Jun 2021 11:00

hh wrote:Huvitav, miks siis andmed on salastatud, kui seal pole midagi varjata?

Andmed on olemas (see link mille ise otsisin), aga vandenõu keerutajad ilmselt eeldasid et keegi hakka nende fotolt numbreid ametliku FOI andmebaasiotsingusse toksima ja tegelikku info sisu välja selgitama (ja usuvad selle asemel seda jama mida nad ajavad).
Pole ka mingit vajadust esitada referentsinfot fotona, teksti kopeerimine oleks olnud palju lihtsam.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 15 Jun 2021 11:52

pop wrote: "on tõestatud et inimesed kes suitsetavad aeg-ajalt sigareid elavad keskmiselt kauem kui need kes sigareid ei suitseta"

lisaks juurde: On teaduslikult tõestatud, et tulekahjude läheduses leidub palju tuletõrjujaid. See on fakt! (Seega, kui soovite hoiduda tulekahjust, siis hävitage tuletõrjujaid!)

Selliste vandenõu keerutajate motivatsioon on huvitav teema.
- inimlik lollus (mis on piiritu A. Einsteini tsiteerides)
- soov teenida tähelepanu, raha vms.
- paadi kõigutamine (vaenuliku riigi infooperatsioon)
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 15 Jun 2021 12:10

Täiesti masendav, kui lühike on inimeste mälu, kolmas laine tuleb. See pole isegi küsimus ! Poes jälle ronitakse teineteisele selga, elementaarset vahet isegi ei hoita, mis toimub. Kas tõesti inimesed ongi tänapäeval nii rumalad ?

https://forte.delfi.ee/artikkel/93742659/uus-koroonatuvi-tostab-pead-ulinakkava-delta-osakaal-kasvas-eestis-nadalaga-25-protsenti
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 15 Jun 2021 12:19

Minust saanud kehv investor, mina ei saa pihta: ntx Saunum, miks peaksin seda ostma, saunasid ei tehta igapäevaselt, sõltub ehitusbuumist, selle tipp olemas. Saun ei kulu ära.
Või Elmorent. St ma näen käivet, aga ma ei näe kus peaks need mega kasumid tulema. Samas investorid märgivad kõik täis ja üle. Kas raha uputus nii suur ? Pole enam ühelgi Eesti IPOl osalenud.

Olen vist vanakooli investor, kes tahab natuke seda kasumi loogikat ka mõista.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 15 Jun 2021 13:06

spl wrote:/.../Olen vist vanakooli investor, kes tahab natuke seda kasumi loogikat ka mõista.

Sa lihtsalt ei pea koostama kvartaliaruandeid nagu börsil noteeritud investeerimisfond/pensionifond vms.
(kus nädata et "kuum kartul" sinu käes teenis kvartali jooksul mingi kasumi, kuna leidus loll kellele see kuum kartul edasi anda)
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 15 Jun 2021 13:55

to pop,

sul õigus.

"Kaugjuhitavat autot leiutav ELMO Rent"...

Eestlased leiutavad jälle asju, mis maailmas olemas :twisted: Saksamaal 5G abil isegi ühes kaevanduses töötavad masinad, operaatorid istuvad putkas nagu arvutimängus.

---

Kuna poliitika sama põnev, kui por-no film raadiost. Siis mul teoreetiline küsimus, sotsid hetkel EKRE umbusaldusega ei ühinenud. Aga kui IRL ja EKRE peaks sotside umbusaldusega ühinema,
kas nendest häältest piisab.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 15 Jun 2021 15:36

Privet rebjata. Sanja Floridast räägib vene keeles sama, mida räägivad valgete mütside rohked vihjed ja video analüüsid, paljud hääled ühesõnaga.
Aga mitte peavoolu meedia.

Et Doktor F. olla kriminaaluurimise all. See on seesama doktor, kes alustas karjääri juba 1980-ndatel aidsi puhkemise ajal, juba siis leidus kriitilisi doktoreid, kes teda süüdistasid inimsuse vastases tegevuses. Nüüd on ta väidetavalt üks pandeemia peategelastest, mõned on võrrelnud teda doktor M-e-n-g-e-l-e-ga.

Aga kuulame, mida räägib meile sõltumatu ja mitte-huvitatud osapool vene keeles, lähtuvalt temani jõudnud andmetest. 10 minutit:

https://youtu.be/dCclTxaOGFc?t=145
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 15 Jun 2021 17:24

See asi pole veel avalikuks saanud ametlikult. Jälgigem, mis Tallinnaski toimub.

Väidetavalt McDonalds sulgeb üle maailma 700 kontorit, kuna nad on oma burgerites kasutanud i-n-i-m-l-i-ha...

[Muide ma ükskord kuulsin trammipeatuses trammi oodates, kuidas kaks teismelist tüdrukut omavahel arutasid täitsa emakeeles, ja üks veidike eputas, et teda oli ka kutsutud i-n-i-m-l-i-ha maitsema, et olla täitsa hea olnud -- ja siis tuli tramm.]
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 15 Jun 2021 17:29

Siis Ameerikas olla infoga väljatulemine ajastatud Iseseisvuspäevale, st 4. juulile. See on ju varsti. Kes teab, mis siis saama hakkab. Kas seda kuskil kajastatakse.

Praegusel hetkel pidavat toimuma PALJU tribunale. Lennuliiklus vastava asutuse suunas olla tihe.

Veel oli vihje, et pangad on allkirjastanud konfidentsiaalsuslepingu. Nad sätivad oma sammud kvant-finantssüsteemi poole.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 15 Jun 2021 17:34

Seda on korduvalt rõhutatud:

VALMISTUGE 3-PÄEVASEKS ELEKTRI KATKESTUSEKS (ilmselt siis internet jms ka), üleminekul ühelt süsteemilt teisele pole elektrit!

Ühed rääkisid 10- päevasest pimedusest. Nii et ei teagi, mida uskuda.
hh
 

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 113 guests