Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 01 Aug 2021 09:31

Nagu öeldakse halbade uudiste toojad lastakse maha, aga elada õndsas naiivsuses veel hullem tegevus.

Olukord nüüd selline Iisreal alustas kõigile üle 60 aastastele kolmanda süsti tegemist, sest väga kiiresti on tõusnud raskete juhtumite ja nakatumiste arv just vanemate inimeste seas, kuigi nad olid vaktsineeritud !
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 01 Aug 2021 10:14

spl wrote:Nagu öeldakse halbade uudiste toojad lastakse maha, aga elada õndsas naiivsuses veel hullem tegevus.

Lisan ühe infomüra killu, kus minu jaoks siiski väike ratsionaalne iva sees
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... tion-rates

Ehk siis just kolmandate riikide covid statistika saab olema huvitav, jälgimaks "looduse loomulikku kulgu" - ja milles ei saa välistada ka mõne positiivse stsenaariumi olemasolu, kuid mis ei pruugi ühilduda soovitud stsenaariumiga. Silmas tasub pidada ka seda et rahva viha vastu ei ole head "rohtu" - poliitiku (või siis laiemalt -võimulolija/kontrollija mätta otsast) - ja kui demagoogia jm vahendid on ennast ammendanud on oht ise märklauaks sattuda, koos kõige kaasnevaga.

See et vaktsineeritud kannavad haigust edasi ja haigestuvad ka ise, erinevalt ametlikust narratiivist, seda ei saanud farmaatsiafirmad mitte teada (mu enda loogikareeglite alusel). Ja kui nad teadsid siis tekib küsimus miks ei lähtunud sellest teadmisest ka valitsused erinevates otsuste mis mõjutavad ju (absoluutselt) kõikide elu planeedil, ja ka oma ametlikes narratiivides (eriti see karjaimmuunsuse muinasjutt).

Aga nohh - viidates WHO Kebre-Jeesuse enda legendaarsele Twiidile "there is no evidence on human-to-human transmission" - see ütleb kõik.

See on juba natuke matemaatilise statistika probleem - et hinnata kuivõrd on mõtet suuresti arvamustel ja "echo-chamber"- viisil paljundatud ametlikku infomüra uskuda või üldse "avada", kui aja möödudes pidevalt selgub et see sisaldas nt 50% ulatuses kas siis lausvalet, spekulatsioone, puudlikku infot ja sellest tehtud puudlikke järeldusi, või loogikareegleid eiravaid järeldusi, jne. (tõe huvides tuleb märkida et see kehtib vist veel rohkem ka vastassuunas ülevõimendatud mitteametliku infomüra suhtes).

Ja miks pole avalikkusel võimalik jälgida nt valitsuse istungite protokolle (või isegi salvestusi), et aru saada mis loogikast lähtuvalt ühtesid või teisi otsuseid on tehtud ? (covid osas). Pressikal on vaid pinnavirvendus ja "sõnum" milles eelnevalt kokku lepitud, ehk siis "kostruktiivsed lahendused", infot selle kohta mida ei teata, või kus kobatakse lihtsalt pimesi, seda pressikonverents loomulikult ei kajasta.

Selge on ka see et oma saamatuse/suutmatuse/lolluse ja avalikkuse rahulolematuse vahele tuleb alati "PR-tulemüür" ehitada, et natukenegi edasi venitada.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 01 Aug 2021 10:21

pop wrote: See et vaktsineeritud kannavad haigust edasi ja haigestuvad ka ise, erinevalt ametlikust narratiivist, seda ei saanud farmaatsiafirmad mitte teada (mu enda loogikareeglite alusel). Ja kui nad teadsid siis tekib küsimus miks ei lähtunud sellest teadmisest ka valitsused erinevates otsuste mis mõjutavad ju (absoluutselt) kõikide elu planeedil, ja ka oma ametlikes narratiivides (eriti see karjaimmuunsuse muinasjutt).


See pisike detail "unustati" ära, et vaktsineeritud levitavad viirust edasi. Ma ealeski ei usu, et vaktsiinitootjad seda ei teadnud. Karjaimmuunsus on tõesti pigem müügiargument vaktsiinidele, sest reaalsuses ei saagi mingit karjaimmuunsust tekkida.

Ma täiesti huviga ootan meie ekspertkomisjoni selgitust, kuidas saab tekkida karjaimmuunsus, kui vaktsineeritud ei ole nö "stopid".
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 01 Aug 2021 11:36

Kahe käega nõus.

USA arstid kaebavad valitsuse kohtusse, kuna lapsi kasutatakse eksperimentaalses Covidi vaktsiini katses!

https://rumble.com/vjfp8p-pstame-eesti-lapsed.html

Nad ütlevad, et lapsi ei tohi kasutada laborihiirtena.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 01 Aug 2021 11:48

Hüpotees, et mõnedele antakse platseebot ja teistele päris asja, osutub veel hullemaks...
Väidetavalt "nad" teavad, kuhu IGA DOOS on läinud... ehk siis küsiks: inimestesse süstitakse kellegi patenti ja teadagi omanik teab juba ise kõike???

https://youtu.be/gPZYJMxKt_0?t=320
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 01 Aug 2021 12:09

siis veel deltast - sisalduva tõe osakaalu mina hinnata ei oska (asi pärineb ka USA-st ("vahendab CNN" - seega 50/50)
https://tervis.postimees.ee/7305284/usa ... at-haigust

Iga lihtinimese peab tegeleme ise andmekaevandusega kuidas mõõdeti nakatumismäära, mis tingimustes, jne. Samuti on mu enda jaoks müstika et pole arendatud välja tehnoloogiat siseruumide õhus lendlevate osakeste olemasolu ja kontsentratsiooni mõõtmiseks, nagu ka see et tuvastada kui suur osa nendest moodustasid (a) nakatamisvõimelised osakesesed, ja kui suure osa mingid irrelevantsed (b) "RNA-jupid". PCR test a ja b vahel ju mingit vahet ei tee (juhul kui see peaks ainus saadaolev viis olema nende osakeste tuvastamiseks).
Aga isegi a+b koos mõõtes (siseruumide õhus) oleks see parem kui mittemidagi (ehk praegune olukord).

Esimestest arvutisimulatsioonidest on juba aasta möödas ja varsti on aeg arendada juba uusi turgutavaid süste delta, lambda ja kappa vastu (kui hästi läheb näevad minu silmad ehk ka ülejäänud tähestiku kuni oomega-tüveni ära), samas nende parameetrite mõõtmine millega saaks reaalset elu reguleerida mõistusepäraselt - seda lihtsalt pole.
Siinkohal ei hakka ka lahkama kuidas võeti (osaliselt laest) see 2m (või "6-feet") reegel. Võibalt tuli ka mõnel asjaosalisel lihtsalt meelde inglisekeelne väljend "six feet under", mõlgutades oma samasuunalisi "ilusate loodusvaadete vähesuse" mõtteid.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 01 Aug 2021 12:22

Michael Jackson -- mis TEMAGA on?

Üsna usutav analüüs, pole sellist varem kuulnud:

https://youtu.be/_ptBvwp6woU?t=553
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 01 Aug 2021 12:38

hh wrote:Väidetavalt "nad" teavad, kuhu IGA DOOS on läinud... ehk siis küsiks: inimestesse süstitakse kellegi patenti ja teadagi omanik teab juba ise kõike???
https://youtu.be/gPZYJMxKt_0?t=320

Nad tunduvad teadvat veel mitmeid teisi huvitavaid fakte, nagu näiteks see, et Biden ei teegi teleülekandeid "päris" valgest majast, vaid tuttava demokraadi põllule püstitatud valge maja koopiast (drooni jaoks jäi video autori(te)l ilmselt natuke puudu). Pressikonverentsi ajakirjanikud viiakse siis ilmselt ka kinniseotud silmadega sinna stuudiosse, ja side võetakse alles kohapeal ära.

Ühesõnaga - see paralleel-universum ON huvitav ja põnev. Ega ilmaasjata ei öelda et internetil on omaette iseseisev teadvus.
Ma jõudsin hakata selles vahepeal juba natuke kahtlema, aga tundub et ma vist ikka olen Napoleon, pole lihtsalt olnud aega seda tõestavat video valmis teha.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 01 Aug 2021 14:14

Tom Hanks -- see Hollywoodi näitleja. Mis temaga on?

Infot hakkab tilkuma.

https://youtu.be/qPkmBeVzJtM?t=111
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 01 Aug 2021 14:19

Võib korrata seda kunagist lauset -- time is up for those who are corrupt.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 01 Aug 2021 15:54

See, kes räägib, on mingi väga informeeritud insider -- tal tunne nagu lapsel enne jõule, viide siis uuele seadusele, mis kehtestatakse varsti (aega ei tea), kui mustade mütsidega on ühele poole saadud.

Mina ei oska kommenteerida.

Update ca 10 min

https://youtu.be/uiTfITASkao?t=122
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 01 Aug 2021 19:45

Varem oli Postimehes võimalik küsimusi ka esitada või oli see Delfi. Miks see võimalus COV ajal ära kadunud ?

Täiesti tõsiselt, see pole kius, aga mina tahaks küsida meie teadlastelt, mis on siis karjaimmuunsuse point. St klassikalises mõttes seda ei saagi tekkida, kui vaktsineeritud viirust levitavad.
St . mul tunne, et meid ootab ees iga-aastane "booster" süst. Samas, et vaktsiinitootjad ei teadnud seda või WHO, on kõrgtasemeline BS.

Ja oi oi, kus vaktsineerimisvastased FB's aktiviseerunud.
---



https://majandus.postimees.ee/7305763/pfizer-ja-moderna-tostsid-euroopa-vaktsiinidooside-hindu

---

Türgis rämedad metsapõlengud just turismimekade juures, kahtlustatakse terrorismi. :shock:
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 01 Aug 2021 20:22

td wrote:Kui 2. tüüpi diabeedi epideemiaga (mis tapab rohkem kui covid) võideldaks sama intensiivselt kui pärjaviirusega, siis peaks rämpstoidutehased juba täna kinni pandama, poodidest kõik süsivesikuterikkad toidud ära korjatama jne.

Tulen veelkord tagasi (seda teemat pole liig ikka jälle uuesti korrata).

Huvitav 1+ tunnine loeng insuliiniresitentsusest (inglise keeles):
https://youtu.be/TfSJFPu50_A?t=105

minu jaoks oli uudisväärtusega see, et insuliinresistentsus (aastatepikkune süsivesikute ületarbimine) soodustab ka Alzheimeri tõve teket. Mehhanism on selline:
Aju suudab kasutada toiduks nii glükoosi (see on tavateadmine, et aju vajab glükoosi) kui ka ketoone (seda laialdaselt ei teata). Kui organismis on tekkinud insulliniresistentsus, siis aju tegelikult nälgib, sest
1) ka aju rakud on insuliinresistentsed ja ei suuda glükoosi efektiivselt vastu võtta
2) insuliini ülekülluse tingimustes ketoone sisuliselt ei toodeta
Seega ajurakud on näljas, eriti kannatab hippocampus, mis on suur energiatarbija ja mälu aktualiseerija (võrdleb kogemuste emotsionaalset värvingut ja otsustab, kas seda meelde jätta) ning lühimälu tekitaja.
Teine huvitav fakt: migreenide sagedus ja intensiivsus väheneb süsivesikutevaese toidu korral.
Naistel, kes ei rasestu, võib samuti põhjus olla insuliiniresistentsus (polütsüstilised ovaariumid ning insuliiniresitentsus on omavahel seoses)
Meestel, kellel "ei tõuse", võib samuti põhjus olla liigses süsivesikute tarbimises (veresoonte lihasrakkude insuliinresistentsus).
td
 
Posts: 19555
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 01 Aug 2021 20:46

td wrote:Teine huvitav fakt: migreenide sagedus ja intensiivsus väheneb süsivesikutevaese toidu korral.


Kuna migra mul teine koduloom, siis seda fakti ma ei saa kinnitada 8-)
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 02 Aug 2021 10:45

Nagu milleks: kus on väiksemgi teaduslik argument ?

OTSEPILT- JA BLOGI ⟩ Kiik: meil on vaja vaktsineerida ka 12-17 aastaseid

Vaktsiini risk lapse tervisele suurem kui COV põdemise risk. Teame, et noored põevad seda väga kergelt. Teame kõik, et vaktsineeritud levitavad viirust täpselt samamoodi edasi.

Kus on point, argumendid ?

---

https://forte.delfi.ee/artikkel/94182223/usa-koroonapuhangus-nakatunutest-74-olid-vaktsineeritud-mida-sellest-jareldada

Ma pigem vaatan Iisraeli poole, seal ju suurim vaktsineeritus. Tuleb jälgida palju seal nakatunuid ja haiglas. Samas teada on, et J & J delta puhul sisuliselt ei tööta üldse.
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby projekteerija » 02 Aug 2021 12:53

spl wrote:Nagu milleks: kus on väiksemgi teaduslik argument ?

OTSEPILT- JA BLOGI ⟩ Kiik: meil on vaja vaktsineerida ka 12-17 aastaseid

Vaktsiini risk lapse tervisele suurem kui COV põdemise risk. Teame, et noored põevad seda väga kergelt. Teame kõik, et vaktsineeritud levitavad viirust täpselt samamoodi edasi.

Kus on point, argumendid ?

---

https://forte.delfi.ee/artikkel/94182223/usa-koroonapuhangus-nakatunutest-74-olid-vaktsineeritud-mida-sellest-jareldada

Ma pigem vaatan Iisraeli poole, seal ju suurim vaktsineeritus. Tuleb jälgida palju seal nakatunuid ja haiglas. Samas teada on, et J & J delta puhul sisuliselt ei tööta üldse.

Selliste andmete valguses (kui need on tõesed ning korrektsed...milles ma millegipärast nii ühele kui teisele poole jne. kindlasti vugu on) on viimane aeg tunnistada, et olemas on vaktsiinid algsete tüvede vastu aga delta ja selle kombinatsioonide ning järgnevate vastu kaitse puudub. Tegelikult tuleb pöialt hoida, et mõni vaktsiin pole organismi nõrgestavaks , haiguse kulgu ebasoodsaks suunavaks osutunud vms.
projekteerija
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 02 Aug 2021 13:08

Üks põnev tädi, alati priske palgaga töökohad garanteeritud. SKAIS fopaa ja CO ... jne

https://www.delfi.ee/artikkel/94183141/sotsiaalministeeriumi-kantsler-marika-priske-saab-kinga-uhtlasi-jaab-nouniku-kohast-ilma-maris-jesse

Samas see näidispoomine üks labane PR show, kus Kallas üritab enda ametikohta päästa ja ka Kiik.

---

Huvitav olukord, mul tuttav, kes natuke teadusega rohkem kursis põikleb ka nüüd minu küsimusest eemale. Et miks meil vaja saada nii suur protsent vaktsineerituid, aga karjaimmuunsuse loogika see, et vaktsineeritud enam ei levita viirust. Kui mõni meediategelane loeb või ajaleht, palun küsige nüüd teadlastelt seda. Jajaa teame seda juttu, et vaktsineeritutel haiguse kulg lihtsam.
Kahjuks Iisraeli statistika seda enam ei kinnita, sest vanurid järjest enam uuesti aparaadi all.
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 02 Aug 2021 13:12

Appi. E-v-e-r-g-r-e-en laev, mis ummistas Suessi kanalit -- sellest pole juttu olnud, et mis juhtus. Fakti tuleb käsitleda h-ü-b-r-iid-s-õ-ja kontekstis.

Mingi Türgi sõltumatu telekanal avaldas (subtiitrid ingl k), et laeval olid kemikaalid, millega plaaniti teha rünnak nr 2 (pärast viirust ja va-kt-s-iine, mis oli rünnak nr 1), millega solkida ära maailma mullad (miks B-i-l-l- G-a-t-e-s on kokku ostnud tohutult palju põllumaad, ka Türgis! et kontrollida toidu tootmist) -- ehk siis kliimakatastroof ja näljahäda. Seda olla ette planeeritud 30 aastat, nojah alates 1990ndatest. [Kui Eesti vabaks sai.]

Valged mütsid tegid laeva kahjutuks ja hävitasid lasti. Meil siin tunne, nagu poleks mitte midagi iial juhtunudki.

VARUGE OMA PERELE TOITU, SIIN EESTIS KA. SEE ON TÕSINE SOOVITUS. ET NÄITEKS SUUTA ELADA POES KÄIMATA ca KUU AEGA.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 02 Aug 2021 13:34

Tasapisi hakkab meediasse ka õigeid küsimusi tekkima ! Tahaks veel seda karjaimmuunsuse teemal ka selgust. Laste vaktsineerimisel puudub igasugune point, kui nad levitavad viirust edasi. Pigem tõuseb kordades risk, et lapsel tekib ootamatu terviserike.

https://epl.delfi.ee/artikkel/94184827/villu-zirnask-kersna-ja-kiige-teismeliste-vaktsineerimise-kampaania-vajab-tugevamat-teaduslikku-pohjendust
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby teretere » 02 Aug 2021 13:59

Retaining Habitat with the MEER:ReflEction Framework
https://www.youtube.com/watch?v=QclFBBf8kgo&t=106s
teretere
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby is4 » 02 Aug 2021 14:09

https://www.err.ee/1608295485/juulis-re ... -ei-avalda

Aga miks tegelikult ei avalda?

1) ei saanud andmete kogumisega hakkama = pole mida jagada ? Kui, siis miks ei saanud? Või keegi kustutas ära nagu laotempi näppida sai? Kui kustutas, kas meelega või kogemata?
2) ei oska enda mõõtmistulemusi arusaadavalt ühiskonnale selgitada - no laske siis teadlastel läbi vaadata ja avalikkusele arusaadavasse keelde panna. Või on siiski põhjus nr. 1 või 3 seal taga ?
3) tulemused on täiesti kohutavad ja käest ära, aga avalikkusele ei teatata ( vaja ju üritusi teha ja ringi liikuda) - ja nüüd siis vaja kuidagi andmeid kinni panna. Kui selline suhtumine päriselt ka on, siis oleks aus nii ka välja öelda - aga sellise käitumise lootmiseks olen ma liiga kaua siin maamunal elanud 8-)

Kindlasti veel miskisuguseid variante.
is4
 
Posts: 235
Joined: 24 Jan 2011 20:02

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 02 Aug 2021 14:45

spl wrote:Üks põnev tädi....

Tegelikult 2 põnevat tädi. MP asub igal poole looma maailma oma näo järgi, see aga ei ole avalikus sektoris kõige konstruktiivsem viis õhkkonda säilitada ja midagi üldse tehtud saada. Avalikus sektoris tuleks vaadata mis on üldse saadaval, ja mida selle saadaolevaga (palgatase juhtidest allpool määrab üsna palju) saaks üldse ära teha. Seega see konkreetne "king" maailma ehk halvemaks ei muuda.

MJ on aga märksa sisukam, samas käib tema ametiposti eksistents kaasas sellega kelle juurde sellele ametipostile keegi võetud on (st toimub automaatne vahetus kui muutub see keda nõustatakse). Erandid on ehk vaid erasektoris, tagamaks jätkusuutlikkust.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 02 Aug 2021 19:41

Küsimus, kas keegi oskab vastata?

Et kui Leedu on hädas Valgevene kaudu sissetulvavate iraaklastega -- kas ei saaks neid piiril tervitada süstlaga? Et oleks kindel, nad ei too sisse järgmist tüve?
Ja huvitav oleks teada, kas süst on mõeldud ainult kristlike kultuuride + Iisraeli populatsioonile? Või kuidas suhtuvad asjasse moslemid?
Mitte kuskil pole sattunud selle monoteema raames vastavat infot kuulma.

Tartus on vaktsineeritud pooled 12-17-aastastest koolinoortest
Tartu Linnavalitsuse pressiteade

https://www.tartu.ee/et/uudised/tartus- ... linoortest

Need koolinoored -- kas nad saavad enam lapsi tulevikus?
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 02 Aug 2021 20:31

Lahe, kehva töö eest saadakse 6 kuu palk. Imeline, ma alati öelnud, riigisektoris saab kehv töö hästi tasustatud. Ma terve elu erasektoris olnud, pole nõus sellega enam, et riik niimoodi laristab.Mina rohkem ootasin, et Lannole öeldakse, nägemist. Millal siis tuleb uudis, et maksumaksja taob 3 miljonit eurot kinni.

---

https://finance.yahoo.com/video/doctor-covid-19-people-vaccinated-175515420.html

Sisuliselt tädi ütles, et vaktsineeritud nakatuvad täpselt samamoodi. Tehke mulle point selgeks targad, kes te meedias pidevalt esinete (kahjuks nad meid ei loe). Ae ae Joller ja teised karvased ning sulelised: ps foorumlased, kelle perearst ta on, esitage talle konkreetne küsimus, mis on noore inimese tervisega riskimise point.

Noor põeb kergelt seda haigust. Vaktsineerimise alguses räägiti, kus noori vaktsineeritakse, et nad ei levitaks viirust. Nüüd juba pikemat aega teame, et vaktsineeritud levitavad viirust rõõmsalt edasi. Kus on point, et noorte tervisega riskida. Lollus ja süüdimatus Eesti riigi uus nimetus, mitte innovatsioon.
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 02 Aug 2021 20:40

REPORTAAŽ | Leetu jõudnud immigrantidel on i-Phone’i viimane mudel, 1500 dollarit sularaha ja nõudmised

https://epl.delfi.ee/artikkel/94175599/ ... -noudmised

Jah just -- kas neid oleks võimalik Euroopas tervitada süstlaga ja rahvusvaheliselt kohustusliku vedelikuga?
Ivan Makarov aga on tippvormis, iga lause sihib kümnesse.

Ivan Makarov: Tangi dünastia eunuhhide kloonide rünnak ja Eesti vanaemadega hirmutamine

https://objektiiv.ee/ivan-makarov-tangi ... rmutamine/

TSITAAT: Kui vaadata eunuhhide ajalugu, siis vanade aegade julmad röövvallutajad kohitsesid ellu jäetud kohalikke mehi. Praegune LGBT maailma vallutusretk teeb aga midagi sarnast, ainult et terminid ja meetodid on teised.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 02 Aug 2021 22:12

Lätikeelne reportaazh Leedu piiri juurest, video pildist saab ka aimu:

https://www.delfi.lt/ru/news/live/na-po ... d=87850739
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 02 Aug 2021 22:19

https://maailm.postimees.ee/7306783/saksamaa-hakkab-pakkuma-riskiruhmadele-taiendavat-vaktsiinidoosi

Iisrael tegeleb juba sellega, põhjendus oli see, et nad lihtsalt ei tea mida rohkemat teha.
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 02 Aug 2021 22:25

hh wrote:Lätikeelne reportaazh Leedu piiri juurest, video pildist saab ka aimu:

https://www.delfi.lt/ru/news/live/na-po ... d=87850739


Lääne ühiskond muutunud süldiks, ma ei saa aru, miks piiririkkujate vastu ei avata ntx tuld. Tean tean tean, humaansus, see tore võltshumaansus, mida globaalselt propageeritakse. Kus metslane võib teha kõike, temale lubatud, aga põliselanikule mitte. Samuti, kui märatsema keegi hakkab, koheselt üksikvangistusse suletud kambrisse mitmeks nädalaks.

Me juba kümme aastat teame, et headusega ei jõua metslastega kaugele.

Teie asi, Leedu jäeti EU poolt sisuliselt täiesti üksi. See Frontex on pigem nagu mingi PR üritus. Kui oleksin Leedu välisminister, siis EUle ütleks konkreetselt, appi ei tule, saavad kõik need metslased Schengeni ajutise viisa ja potsti, kõik nad Saksamaal. Mõne päevaga oleks Leedul abiväed kohal !

---

Lihtne näide metslastele ei kõlba pakutav toit. No okei, ei kõlba siis ei kõlba, 4 nädala pärast isegi kartulikoor delikatess. Ei söö, nende probleem, see pole riigi probleem, kuhu nad tungisid. Miks üldse seda tsirkust kaasa teha ?
spl
Site Admin
 
Posts: 20942
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Telta » 02 Aug 2021 22:50

spl wrote:Lihtne näide metslastele ei kõlba pakutav toit. No okei, ei kõlba siis ei kõlba, 4 nädala pärast isegi kartulikoor delikatess. Ei söö, nende probleem, see pole riigi probleem, kuhu nad tungisid. Miks üldse seda tsirkust kaasa teha ?


Asi polnd kõlbamises. Nad protestisid millegi vastu ja toit oli lihtsalt käepärane vahend.
Telta
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 02 Aug 2021 23:29

Vanadaam analüüsib praegu maailmas toimuvat -- milline on mustade mütside plaan meie tuleviku jaoks. Ja mida nad varjavad.

Ebatavaliselt läbipaistev ja selge jutt. Eesti k subtiitrid.

48 min avameelselt tehnokraatiast.

https://www.dropbox.com/s/4nvu7qyqtbwk2 ... 0.mp4?dl=0
hh
 

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: td and 6 guests