Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 16 Sep 2022 21:25

Spl, see on sellepärast, et kulla hinda hoitakse KUNSTLIKULT kinni! Kui hoidjad ära langevad, siis vaatad suurte silmadega.

Me elame kordumatul ja täiesti ebatavalisel ajal -- toimumas on globaalne paradigmavahetus. Senine elu ei tule enam kunagi tagasi, kõik muutub millekski muuks. Selles uues maailmas saab olema kulla-hõbeda põhine majandamine. Praegune fiat raha läheb varsti nulli, lepalehtedeks. Ning juba väikene killuke kulda saab olema nii väärtuslik, et selle eest saab palju. Hõbe sama.

Ma väga loodan ikkagi, et kurjus kaotab (st K.l.a.u.s S-c-h-w-a-b ja co). Loodan väga, et õigus on nendel Jumalameestel ja -naistel, kes ütlevad, et kurjade varad on peatselt minemas õigetele. Et toimub midagi täiesti pretsedenditut, mida praegu keegi ette ei kujuta, heas mõttes. Jumal sekkub ja toob oma õigluse. Aga õhus on tõesti mingi ärevus ja ootus, seda tajuvad vist kõik.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 16 Sep 2022 21:33

spl wrote:… aga kõik korrad, kui ma elus olen kedagi aidanud, olen saanud kõvasti karistada pärast.
Ükski heategu ei jää karistuseta ütlus on täiesti 100% kehtiv.

Ma julgeksin teha sellise üldistuse, et kui inimene võtab oma tegu kui heategu teistele, siis ta saab karistada. Kui ta võtab seda kui lihtsalt ära andmist ilma sooviga midagi vastu saada, siis ei tule pettuda .... (see on nagu andestamine - lihtsalt unustad oma heateo)
Heategu saab teha vaid siis, kui tunned, et ei taha midagi tagasi saada (ka vaimses sfääris). Seetõttu on õigus ka heateost keelduda, kui keegi palub heategu - kui ei pea seda enda sees õigeks.
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 16 Sep 2022 21:43

td wrote:
spl wrote:… aga kõik korrad, kui ma elus olen kedagi aidanud, olen saanud kõvasti karistada pärast.
Ükski heategu ei jää karistuseta ütlus on täiesti 100% kehtiv.

Ma julgeksin teha sellise üldistuse, et kui inimene võtab oma tegu kui heategu teistele, siis ta saab karistada. Kui ta võtab seda kui lihtsalt ära andmist ilma sooviga midagi vastu saada, siis ei tule pettuda .... (see on nagu andestamine - lihtsalt unustad oma heateo)
Heategu saab teha vaid siis, kui tunned, et ei taha midagi tagasi saada (ka vaimses sfääris). Seetõttu on õigus ka heateost keelduda, kui keegi palub - kui ei pea seda enda sees õigeks.


Muide see on väga peen värk, heateo tegemine. Olen õppinud elu jooksul, et kui teine inimene ei saa sinu heateost aru ega palu seda, siis ei tohigi aidata. Aitamine on autentne siis, kui teine on tõesti hädas ja palub siiralt abi. Siis tuleb aidata nii, et ühtegi n-ö niiti enam järele lohisema ei jää (a la inimese asetamine sõltuvusse ja temalt tänulikkuse lõputu ootamine). Abi palumine teiselt tähendab omakorda uhkuse maha panemist, mis nõuab inimeselt eneseületamist, ent on talle väga hea. Uhkus on väga halb omadus seevastu.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 16 Sep 2022 21:44

EUR ostujõud EESTIS:

mis aastal 2017 oli 100 EUR, on täna 139 EUR
https://www.stat.ee/et/avasta-statistik ... innaindeks

samas
(jah, 1 aasta perspektiivis jääb kuld alla; jah, ükski puu ei kasva taevasse)
Attachments
kuld2022sept.jpg
kuld2022sept.jpg (45.35 KiB) Viewed 2262 times
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 16 Sep 2022 21:49

kv- indeks samas intervallis:
2017: 91
2022: 172 (+89 %)
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 16 Sep 2022 21:52

hh wrote:
td wrote:
spl wrote:… aga kõik korrad, kui ma elus olen kedagi aidanud, olen saanud kõvasti karistada pärast.
Ükski heategu ei jää karistuseta ütlus on täiesti 100% kehtiv.

Ma julgeksin teha sellise üldistuse, et kui inimene võtab oma tegu kui heategu teistele, siis ta saab karistada. Kui ta võtab seda kui lihtsalt ära andmist ilma sooviga midagi vastu saada, siis ei tule pettuda .... (see on nagu andestamine - lihtsalt unustad oma heateo)
Heategu saab teha vaid siis, kui tunned, et ei taha midagi tagasi saada (ka vaimses sfääris). Seetõttu on õigus ka heateost keelduda, kui keegi palub - kui ei pea seda enda sees õigeks.


Muide see on väga peen värk, heateo tegemine. Olen õppinud elu jooksul, et kui teine inimene ei saa sinu heateost aru ega palu seda, siis ei tohigi aidata. Aitamine on autentne siis, kui teine on tõesti hädas ja palub siiralt abi. Siis tuleb aidata nii, et ühtegi n-ö niiti enam järele lohisema ei jää (a la inimese asetamine sõltuvusse ja temalt tänulikkuse lõputu ootamine). Abi palumine teiselt tähendab omakorda uhkuse maha panemist, mis nõuab inimeselt eneseületamist, ent on talle väga hea. Uhkus on väga halb omadus seevastu.

nõus
---
teretere nõuandel on ka jumet. (juhul, kui emotsionaalne väärtus ei kaalu üles majanduslikku väärtust)
juhul, kui Sinu lastel on ka emotsionaalne väärtus selle korteriga, siis pead küsima kindlasti ka nende arvamust ....
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 17 Sep 2022 04:12

mida arvaksite, kui teie ette keset kontserti ilmub selline hologramm?
https://youtu.be/-IaJTt12gTw?t=85

aga efektseid valgustusi oli seal veelgi:
https://youtu.be/QrSebQAbytY?t=2601
https://youtu.be/GdMtN5Ifm-I?t=3526
https://youtu.be/7iP5zNyXtnw?t=1928

kogu see installatsioon on ka päevasel ajal täitsa kreisi
https://youtu.be/K1bjPRQUSrs?t=1785

… kuid miskipärast on selle festivali logos jälle see ükssilm.
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 17 Sep 2022 07:39

td wrote:mida arvaksite, kui teie ette keset kontserti ilmub selline hologramm?
https://youtu.be/-IaJTt12gTw?t=85


Olen jõudnud arusaamisele, et kogu Hollywood ja meelelahutuskultuur esitab inimestele seda, mis on eliidi plaan tulevikuks. Et valmistada inimesi ette täiesti hullumeelseteks sündmusteks. Juba VÄIDETAKSE, et varsti tulevad "tulnukad" kapist välja. Et need olla meie keskel inimeste kujuliselt liikumas. Aga nad olla veel kapis. Prohvetid nimetavad neid "langenud ingliteks" ehk kurjadest, eranditult. Aga nad tahavad võimu. Ning tahavad võtta inimkonna üle seespidiselt, st muutes inimesed endasarnaseks. See kõik on kuri.

Ja vaat viidatud hologramm on see, mida filmideski nähtud, et tuleb taevast ufolaev ning kutsub kõiki inimesi endasse. Inimesed on nagu äratehtud, ilmselt see ka mingi tehnoloogia, mis paneb kuutõbise kombel ufolaeva jooksma. Tagasi tulles on need inimesed zombid.

Selles mõttes mina püüan oma silmi kaitsta ja mitte vaadata. Sest silmadele apelleerides minnakse mööda inimese kriitilisest mõtlemisest. Tallatakse pedaali, kus inimene kaotab kriitilise arusaama toimuvast ja läheb "vabatahtlikult" endale kahjulike sündmustega kaasa. Sama eksperiment tehti ju hiljuti v-a-k-t-s-i-i-n-i-dega, inimesed olid nagu ära tehtud ja lasid end süstida, nüüd paljud kahetsevad.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 17 Sep 2022 10:58

Paistab sedasi, et Läänel ongi nüüd formeerunud uus strateegia: Ukraina kätega v-maad nõrgestada – tarnida talle surmatoovaid ründerelvi, mitte ainult kaitsevarustust. Seetõttu v-maale on alles jäänud vaid halvad valikud:
- taganeda sinna, kus vastaspool rahule jätab (aga sõjakuritegude tõttu on see raske, arvatavasti tuleb neil ikkagi sõjakurjategijad välja anda, mis on v-maa jaoks ennekuulmatu)
- võidelda, võidelda, võidelda kuni verest tühjaks jooksmiseni (kuna rindel kipub edu käest libisema, siis kaugpommitada infrastruktuuri, mis mässib ta veelgi sügavamasse kuritegude võrku)
Lõpuks saabub olukord, kus ongi jäänud vaid esimene variant, kuid siis on küsimus: millega üldse vastaspool on nõus kokku leppima, nõudmised võivad minna nii suureks, et praegusel režiimil tuleb lahkuda (denatsifitseeru, kui tahad majandusliku koostöö taasalustamist). Üsna kindel on see, et v-maa üritab koostööd suurendada Aasia riikidega (Türg, India, Hiina), aga seda ilma vastutasuta ei saa. Kas nemad on vähem imperialistlikumad kui "imperialistlik Lääs"? Teiseks, need riigid ei ole huvitatud praegusest v-maa juhtkonnast vaid piirialadel olevatest maavaradest - nad toetavad v-maa keskvõimu vaid niipalu kui neil on vaja perifeeria kättesaamiseks. Ja kui v-maa on jäänud nõrgaks, siis nad ei küsigi enam keskvõimu arvamust.

Lääne teine strateegia võiks olla igati kaasa aidata Aasia riikide egoistlikele soovidele v-maa perifeeria osas. Aga siis tekkib neil uus konkurent maailmavalitsuses.

----
Mida varem v-maa sõja lõpetab, seda parem talle. Aga selle äratundmisega läheb veel aega. Denial(, millele peavad järgnema kõik need faasid kuni konstruktiivsuseni). Selline kaotus tekitaks muidugi suurt rahulolematust praeguse juhtkonnaga ... Kas võib loota riigimehelikkust kõrgetelt kindralitelt? Nii või naa, muutini päevad on loetud (kui tal on surmatoov haigus, siis muidugi pole tema jaoks erilist vahet), aga minu meelest näeb ta nüüd parem välja kui varem).
Last edited by td on 17 Sep 2022 11:21, edited 1 time in total.
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby is4 » 17 Sep 2022 15:45

spl korteri teemal,

Kas ja kui lihtne teostada, seda ma ei tea. Aga proovida leida üüriliseks inimene kes mahub laias laastus nimetuse alla külalislektor. Ei pea õppejõud olema, vabalt ka ntx pooleks aastaks/ aastaks siia komandeeringusse saadetud spetsialistiga. Haritud spetsialist ei tohiks ju lagastada, läheb koju tagasi teada oleval ajal ja on maksejõuline. Kas leping teha inimese või tema tööandjaga, seda ei oska soovitada.
is4
 
Posts: 238
Joined: 24 Jan 2011 20:02

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 17 Sep 2022 16:09

arendan is4 ideed edasi ....
spl võiks uurida ülikoolidest, haiglatest - kuidas neil on korraldatud täienduskoolituste majutus. Nt. mõni arst, kes tuleb Tln-sse täiendusele vms. Eelduseks on, et korter on täienduskohale lähedal.
Sõbra poeg otsis Tartus korterit 2 kuuks täienduskoolituseks. Probleem oli selles, et kõik tahtsid pikemaks ajaks välja üürida, mitte rikkuda rahandusaastat ühe lühikese väljaüürimisega.
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 17 Sep 2022 18:41

kel aega kuulata
vene kriminaalvang räägib oma loo, kuidas sattus rindele ja siis alla andis
https://www.youtube.com/watch?v=t4dJRPHuzFg
kommentaarides korduvalt rõhutataks,e et mehe kõnepruuk on parem kui v-maa välisministril ("dibiilõ bljätttj") ja ohvitseridel

… ja siis võrdled selle mehe elu omaenda omaga - ja leiad, et meil on ikka hirmsasti vedanud.
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 17 Sep 2022 20:41

Inimeste naiivsust ära kasutada ning mulli ajada, nii saab hiigelkasumid. Kuld on tänapäeva vaates muutunud kohutavalt stagneerunud varaks rekordinflatsiooni vaates.

https://majandus.postimees.ee/7607562/graafikud-kullamuugi-voimas-kasv-toi-tavidile-rekordkasumi

Sisuliselt kulda ostes põletate samamoodi raha nagu seda lihtsalt pangakontol hoides.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 17 Sep 2022 20:44

is4 wrote:spl korteri teemal,

Kas ja kui lihtne teostada, seda ma ei tea. Aga proovida leida üüriliseks inimene kes mahub laias laastus nimetuse alla külalislektor. Ei pea õppejõud olema, vabalt ka ntx pooleks aastaks/ aastaks siia komandeeringusse saadetud spetsialistiga. Haritud spetsialist ei tohiks ju lagastada, läheb koju tagasi teada oleval ajal ja on maksejõuline. Kas leping teha inimese või tema tööandjaga, seda ei oska soovitada.


Olen ka seda mõelnud, Airbnb ja muud asjad ei paku pinget. Kunagi ei tea, mis tondid sealt üle käisid.

Lihtsalt mu tuttavate kohutavad jamad üürnikega on mind ikka ausalt täiesti ära hirmutanud. Olen ka vaadanud standardlepinguid, mulle tunduvad need lapsikud. Tihti pole punkti: et pilt üürnikule üleandmise hetkel, millises seisus korter, üürnik kinnitab nii oli. Pärast kui seinas 5 auku, siis ei saa öelda, see oli juba enne.

Ehk liiga kaua IT sektoris olnud, aga siiani pole ka ühtegi õnnestunud rünnet teha, sest ma alati eelistan teha süsteeme, kus kõik punktid ära kirjeldatud ja topelt fail-safe süsteemidega.
Samas tahaks ka üürnikega, aga Eesti seadusandlus on väga hambutu (eriti üürisuhetes).

Üürihinna puhul tuleb ka arvestada kommunaalide suurenemist, pole mõtet hulluks minna ja nii meelega tekitada olukord, kus üürnik ei suuda maksta.

Samas 3 toaline 12x 450 euri = 4 320 euri oleks aastatulu, tulumaks ka maha. Aga, kui tulemuseks läbustatud korter, siis selle rahaga tänapäeval enam remonti ei tee.

Tulud tuleb kenasti ära näidata ning maksed, siis kui kohtusse minek on nagu olukord üheselt mõistetav.


Aga spl kuulab meeleldi foorumlaste üürileandmise nõuandeid ja soovitatavaid lepingupunkte :ugeek:

---

Et jah mõtlemisainet on, mis oleks õige. Müük ja raha saada tore lugu, aga turul hetkel minimaalselt likviidseid varasid
ja 25% inflatsioon sööb selle raha krõmps krõmps ära nagu "kullaomanike" oma.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 18 Sep 2022 09:13

spl wrote:Inimeste naiivsust ära kasutada ning mulli ajada, nii saab hiigelkasumid. Kuld on tänapäeva vaates muutunud kohutavalt stagneerunud varaks rekordinflatsiooni vaates.

https://majandus.postimees.ee/7607562/graafikud-kullamuugi-voimas-kasv-toi-tavidile-rekordkasumi

Sisuliselt kulda ostes põletate samamoodi raha nagu seda lihtsalt pangakontol hoides.


Inimeste tarkus on määratu. Need on suurte vanade kultuuride inimesed, Shveitsis ja Saksamaal, kes teavad, mida osta. Artiklist selgub, et ka Poolas on sellised inimesed, ja Baltimaades, kes teavad, mis on väärtus ja mis aitab imelikud ajad üle elada.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 18 Sep 2022 09:15

hh wrote:
spl wrote:Inimeste naiivsust ära kasutada ning mulli ajada, nii saab hiigelkasumid. Kuld on tänapäeva vaates muutunud kohutavalt stagneerunud varaks rekordinflatsiooni vaates.

https://majandus.postimees.ee/7607562/graafikud-kullamuugi-voimas-kasv-toi-tavidile-rekordkasumi

Sisuliselt kulda ostes põletate samamoodi raha nagu seda lihtsalt pangakontol hoides.


Inimeste tarkus on määratu. Need on suurte vanade kultuuride inimesed, Shveitsis ja Saksamaal, kes teavad, mida osta. Artiklist selgub, et ka Poolas on sellised inimesed, ja Baltimaades, kes teavad, mis on väärtus ja mis aitab imelikud ajad üle elada.


Jah, just, asi on raha põletamises! See on viis raha põletada, kus väärtused jäävad inimeste kätte. Elektrihindade jms kaudu raha põletades liiguvad väärtused inimestelt riigi ja anonüümsete firmade kätte.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Sep 2022 13:31

pole miskit uut siin ilmas ehk kohalik Salome
https://tinyurl.com/2tnpa92d
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Sep 2022 15:23

Alla Borissovna esines avaldusega pidada end välisagendiks - nii nagu tema praeguse mehega on tehtud. Mulle meeldib, kuidas iga selle teksti sõna on kaalutud ...
Attachments
AllaP.jpg
AllaP.jpg (106.57 KiB) Viewed 2154 times
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Sep 2022 19:29

Peale epideemiat võiks mitte-kovid surmade arv väheneda, sest nõrgemad surid ära? Vale! Hoopis vastupidi - mittekovid surmade arv on suurenenud.
https://www.youtube.com/watch?v=WjG3VoX3Ldk
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Sep 2022 22:11

Tänane nõuanne:

Kui soovite vältida oma pikendusjuhtme äravarastamist, siis lihtsalt mähkige selle ümbe kohati isoleerpaela või isegi kleeplinti - see jätab mulje, et tegemist on katkise juhtmega. :mrgreen: :!: :idea: :lol:
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Sep 2022 22:36

td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 Sep 2022 00:13

see video on ainult süntinohikutele, 40 minuti jooksul võetakse pulkadeks Kraftwerk
https://www.youtube.com/watch?v=9spBqoc43yI
td
 
Posts: 19581
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 07:55

Inimesed jagavad -- huvitav, et ka meie Kanal 2 on mudeldanud elektrikatkestuse olukorda (video 41 min):

Elektrikatkestuse simulatsioon: peaaegu 180 000 hukkunut esimese 96 tunni jooksul!
https://www.telegram.ee/maailm/elektrik ... ni-jooksul

Põhisõnum: mida teevad need, kellel pole oma maamaja?

Jah-jah, täpselt sama asja -- et elektrikatkestus tuleb -- on rääkinud mitmed Ameerika analüütikud. Nad ütlevad: 10 päeva. Mõned ütlevad: kuu aega, et oleks varutud vett ja toitu. Nojah, kui meie laiuskraadil on ees pimedus ja talv... See ongi see üleminek uuele finantssüsteemile, ning ma ei tea millele veel, millest olen siis ümberjutustanud ja jahunud juba mõnda aega.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 07:59

Selleks oligi neil vaja TINGIMATA Ka.. Ka..as etteotsa sead. NB naine -- et olukord näiks rahvale vähem ohtlik. Perception management, tajuhaldamine.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 08:06

Ühesõnaga, minu kestva jahumise mõte on olnud teadvustada armsatele kaasmaalastele, kes räägivad eesti keelt, et püüdke valmistuda, igaüks nagu saab ja oskab. Ameerikakeeles räägitakse sellest youtube'is palju palju. Eestikeeles ärge alluge peavoolu meedia demoniseerimisele, et need jutud on lamemaalaste ja konspiratsiooni teoreetikute jutud. See kõik on maailmas toimumas päriselt. Ärge vähemalt oma arusaamades alluge äiu-äiu-kussu-kussu peavoolu meediale.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 08:18

Mida jälgida, vastavalt nonde ameerikakeeles rääkivatele rohujuure analüütikutele?

1. Kuninganna (juba toimunud)
2. Paavst
3. Hiina vaatamas Taiwani poole. Värske uudis: https://www.reuters.com/world/biden-say ... 022-09-18/
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 09:14

hh wrote:Elektrikatkestuse simulatsioon: peaaegu 180 000 hukkunut esimese 96 tunni jooksul!
https://www.telegram.ee/maailm/elektrik ... ni-jooksul

Põhisõnum: mida teevad need, kellel pole oma maamaja?


Palun vaadake seda videot, eesti keeles, Eesti versioon globaalsest asjast.

Ostke ka PATAREISID taskulambile ja raadiole jms
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 09:53

hh wrote:Mida jälgida, vastavalt nonde ameerikakeeles rääkivatele rohujuure analüütikutele?

1. Kuninganna (juba toimunud)
2. Paavst
3. Hiina vaatamas Taiwani poole. Värske uudis: https://www.reuters.com/world/biden-say ... 022-09-18/


Nad ütlevad: kuninganna tähistab (senise finantssüsteemi ja maailmakorra) lõpu algust.

Kommentaar: Siiski ma keeldun süvenemisest kuningannaga seotud rituaalidesse, needki täis imelikkusi, mis püüavad ajusid keerata. Palju silmakirjalikkust.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Sep 2022 09:56

Kõne lõpp.
hh
 

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 138 guests

cron